Skip Navigation Linksصفحه اصلی / ثبت نام نخبگان
مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است.
شماره ملیمراجعه کننده گرامی!
ضمن عرض سلام و خوش‌آمد
سامانه جذب نخبگان در صندوق بازنشستگی کشوری، به منظور بهره‌مندی این صندوق از ظرفیت بالای نخبگان کشور جهت ارتقاء نیروی انسانی و افزایش بهره‌وری و سوددهی شرکت‌های تابعه در راستای بهبود وضعیت معیشت بازنشستگان کشوری طراحی شده است. این سامانه از روز سه‌شنبه 31 اردیبهشت ماه 98 همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) آغاز بکار کرده و تا 15 خرداد ماه 98 مصادف با عید سعید فطر به منظور ثبت مشخصات و مدارک نخبگان و استعدادهای برتر علاقه‌مند به همکاری با مجموعه‌های ذیل صندوق بازنشستگی کشوری باز خواهد بود.
شرایط افراد شرکت‌کننده در فراخوان:
از میان ثبت نام کنندگان، صرفا افرادی وارد مرحله ارزیابی خواهند شد که علاوه بر داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا بالاتر، دارای حداقل یکی از افتخارات ذکر شده در ماده 4 آیین‌نامه احراز استعدادهای برتر و نخبگی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی باشند. لذا با توجه به طولانی و زمانبر بودن فرآیند ثبت نام، تنها در صورت داشتن هردو شرط یاد شده وارد فرایند ثبت‌نام شوید. لازم به ذکر است که در شرایط برابر، فرزندان عزیزان بازنشسته در اولویت بالاتری قرار خواهند داشت.
مدارک مورد نیاز در فرآیند ثبت‌نام:
در طول فرآیند ثبت نام، نیاز به ثبت اطلاعات مختلف و بارگذاری اسناد مثبته زیر است؛ لذا پیش از آغاز فرآیند، آن‌ها را نزد خود آماده نموده تا در حین ثبت‌نام مشکلی متوجه فعالیت شما نشود.
  • مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر
  • مدرک کسب افتخار استعدادهای برتر
  • مدارک مربوط به سابقه کار
  • اطلاعات هویتی خود و والدین
  • اطلاعات بازنشستگی والدین (در صورت وجود)
  • لینک مشاهده آیین‌نامه احراز استعدادهای برتر و نخبگی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی:
    http://rc.majlis.ir/fa/law/show/101274
 
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co
info@cspf.ir